Вітання Сергія Лабазюка до Дня захисту дітей

01/06/2021, Зі святом!

image

Шановні подоляни!

Щиро вітаю з Міжнародним днем захисту дітей!

Діти – це наш найдорогоцінніший скарб, продовження нас самих та надії на світле майбутнє. Зігріваючи теплом і любов'ю кожне серце дитини, ми з вами виховуємо гідних українців, які неодмінно стануть гордістю нашої держави. Дуже хочеться, аби кожна дитина в світі зростала у батьківській любові, була оточена щирими усмішками та раділа кожному дню свого безтурботного дитинства.

І саме від нас з вами – дорослих – залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її подальше життя. На місцевому рівні ми завжди підтримуємо цікаві ініціативи та заходи, які ставлять за мету покращити дозвілля, сприяти розкриттю здібностей підростаючого покоління.

Любі діти, ви – наше майбутнє, майбутнє рідної Хмельниччини та всієї України. Від душі бажаю кожному з вас побільше щирих усмішок, яскравих моментів дитинства та безмежної батьківської любові. Нехай з Божого благословення здійсняться всі ваші мрії і задуми!

А всім тим, хто віддає свої сили та натхнення вихованню діток – міцного здоров’я та благополуччя. Нехай радість дитячих очей буде найкращою винагородою за турботу, а веселий дзвінкий сміх наповнює життя змістом.

З повагою,
народний депутат України
Сергій Лабазюк

Нагадаємо, що до Дня захисту дітей в двох громадах Хмельниччини відбулися святкові заходи та урочисте відкриття спортивних майданчиків.