До Дня захисту дітей у двох громадах Хмельниччини відбулось свято для підростаючого покоління

30/05/2021, Робота в окрузі

image

29 травня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, яке традиційно відзначається 1 червня, на території Волочиської та Розсошанської ТГ відбулось дитяче свято з відкриттям спортивних та ігрових майданчиків.

За сприяння благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «МИ ПОРУЧ» у місті Волочиськ урочистий захід «Дитинство Надзбруччя» розпочався з нагородження талантів та відкриття оновленого дитячого майданчика «Острів дитинства».


Грошові подарункові сертифікати на придбання нового устаткування отримали театральна студія "Прем'єр" Волочиського БДЮТ та Волочиська ДЮСШ: відділення веслування на байдарках та каноэ. Звісно свято дитинства не обійшлось без солодких та розважальних сюрпризів.


Подарунок чекав і жителів села Користова. Тепер у громаді функціонуватимуть відпочивальна зона, ігровий та спортивний майданчики з турніковим комплексом та тренажерами.


У селі Малиничі також за кошти благодійного фонду «МИ ПОРУЧ» облаштували сучасну тренажерну залу з необхідним інвентарем. Додатково для творчої місцевої молоді було відкрито художню студію, аби підростаюче покоління мало гідні умови для розвитку та реалізації свого потенціалу.

«Захоплююсь дитячою наполегливістю, ентузіазмом та бажанням йти вперед. І не важливо, чи це спорт, танцювальний, музичний конкурс чи олімпіада з точних наук. Ви – наша гордість, майбутнє рідної Хмельниччини та всієї України. Бажаю нашій молоді все нових перемог. Ніколи не зупинятись на досягнутому, і вірити в свої можливості та сили. А ми дорослі, будемо намагатись зробити все можливе, аби ваше дитинство та юність були безтурботними та щасливими», – звернувся Сергій Лабазюк до дітей під час урочистих заходів.