Вітання Сергія Лабазюка з Великоднем!

24/04/2022, Зі святом!

image

Дорогі мої земляки!
Щиро вітаю з найвеличнішим святом – Світлим Воскресінням Христовим!


Свято Воскресіння Христового символізує очищення душі та оновлення життя. Так само як і благодатна Земля, наша Україна сьогодні відроджується. Як Ісус Христос воскрес після страти, так і Україна відродиться після тортур загарбника. Задля квітучого життя на рідних землях.

Господь заради порятунку людей пройшов через страждання, і досяг Воскресіння. Це була перемога над смертю та злом.Через випробування війною об’єднані українці здобудуть перемогу. І це буде перемога добра над злом. Світла над темрявою.


У цей Великодній день ми прощаємо образи і просимо божої милості. Та простити ворога, який нещадно знищує Батьківщину, ми ніколи не зможемо! Та варто зберегти світло в душі, пам’ятати історію, шанувати традиції, прославляти нашу рідну Україну! Та просто бути вдячними за життя! Тож нехай наші душі будуть завжди наповнені силою і вірою, що дарував Господь.

Я вірю: світлі пасхальні дні покладуть початки для нових перемог, а Великодні дзвони дарують надію! Більше не почуємо сирен в наших мирних містах. Бомбардування залишаться в минулому. Хай кожен день життя наповнюється світлом надії на добро та мир!

Помолімося за рідну землю, за близьку перемогу, мирне небо та мужніх синів України. Адже в цю хвилину саме вони героїчно боронять Батьківщину! Все добре відбувається силою Божою. Правда за нами, Бог з нами!

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

З повагою,
народний депутат України
Сергій Лабазюк