Вітання Сергія Лабазюка з Новим 2022 роком!

31/12/2021, Зі святом!

image

Дорогі земляки, рідні українці!

Щиро вітаю з Новим Роком. Вірю, що 2022-й дасть кожному – нову надію і новий старт. Тільки всі разом, від півночі до півдня, від моєї рідної Хмельниччини до Донецька, ми можемо вистояти проти викликів, які сколихнули нашу державу. Адже саме в єдності ми проявляємо народний дух.

І жоден ворог, ані підступний коронавірус, ані реальний на Сході не має такої сили, аби зламати його. Бо ми – і є велика дружня сім’я. Разом – ми радіємо перемогам, святкуємо 30-річчя Незалежності, разом оплакуємо загиблих воїнів і разом мріємо лише про одне – аби в Україні нарешті настав мир!


Попереду магічна ніч Нового року та різдвяні свята, які ми проведемо з рідними. Адже сім’я – ось що дійсно має цінність. На цьому фоні, статки чи слава втрачають будь-який сенс. Не втрачайте момент, проводьте більше часу поруч з найріднішими, і не тільки за святковим столом, а й протягом всього року. Вірю, що новий 2022-й не підведе, згуртує нашу націю ще дужче та додасть енергії для втілення найамбітніших планів….

Тож нехай прийдешній рік дасть міцного здоров’я тим, кого ми оберігаємо – нашим сім’ям, і тим, хто оберігає нас – нашим воїнам. Бажаю, аби усі сподівання виправдалися, мрії обов’язково збулися, а оселі наповнилися родинним затишком.  

З Божою поміччю, з вдячністю 2021-му року, впевнено крокуємо у світле майбутнє!
Щасливих і веселих свят! З Новим роком! З Різдвом Христовим, любі українці!

З повагою, Сергій Лабазюк 
народний депутат України, 
голова Хмельницької обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»