Біографія


Сергій Петрович Лабазюк народився 4 червня 1980 році у місті Волочиськ Хмельницької області.

Перед початком власної справи закінчив бухгалтерські курси у Волочиську, паралельно пробував себе у підприємництві.
Щаблі його росту завжди були хиткими і часто ризикували обвалитися, проте Сергій утримався і досяг успіху.

Він розумів: «Щастя та багатства не треба шукати в чужих країнах». Тому рідна земля і сільське господарство стали справою його життя.


З 1999 року разом зі своїм шкільним другом Сергій Лабазюк закуповує сільськогосподарську техніку і надає селянам послуги по обробітку землі.

В 2004 році, коли у Волочиському районі 70% земель заростали бур’янами, молодий підприємець серйозно ризикує і бере в оренду перше господарство.
Причому селяни одноголосно віддають йому свої земельні паї.

І вже сьогодні на рахунку агрохолдингу "VITAGRO" – більше 85 тис. гектарів землі по всій Хмельницькій області та сусідніх: Рівненській і Тернопільській.


За роки наполегливої роботи вдалося успішно налагодити переробку власної сільськогосподарської продукції.
Саме з ініціативи Сергія Лабазюка закладено фруктові сади, розвивається тваринництво.
Підприємство "Агропром" успішно здійснює реалізацію засобів захисту рослин у більше ніж десяти областях України.

З 2007 року підприємець вкладає кошти у будівництво доріг по всій Хмельницькій області.
Здобуття у 2004 році вищої освіти Тернопільської академії народного господарства за спеціальністю "Економіка та управління трудовими ресурсами" допомагає у досягненні якісних результатів роботи підприємства.

Депутатська діяльність


У 2006 році громада Волочиського району обирає молодого підприємця депутатом Волочиської районної ради.
З 2010 року рівень довіра до амбітного політика збільшується та населення району делегує його до Хмельницької обласної ради.

А з 2012 року – Сергія Лабазюка обрано депутатом Верховної Ради України по мажоритарному виборчому округу №188.
Під час позачергових парламентських виборів у 2014-му Сергію Лабазюку знову по округу №188 люди надали свій мандат довіри.
Він обійшов своїх конкурентів, набравши вдвічі більше голосів.


У 2015 році політик, у зв’язку із зміною виборчого законодавства, прийняв рішення створити в окрузі політичну партію «Поруч», аби до районних та міських рад мали змогу зайти дієві депутати. У підсумку молода партія набрала більшість у Волочиському та Хмельницькому районах.

Протягом багатьох років політик входив до Постійної делегації ВРУ у Парламентскій Асамблеї Ради Європи, де відстоював інтереси громадян України на міжнародному рівні.30 червня 2020 року Сергій Лабазюк увійшов до складу депутатської групи "Партія "ЗА МАЙБУТНЄ"" у Верховній Раді України.
Також парламентар є членом Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.
29 червня 2021 року під час пленарного засідання парламентар ухвалив постанову № 5659 "Про утворення Тимчасової спеціальної комісії верховної ради України з питань захисту прав інвесторів". До складу ТСК увійшло 13 народних депутатів, зокрема і народний депутат Сергій Лабазюк. Основними завданнями спецкомісії є підготовка та надання на розгляд Верховної Ради законодавчих ініціатив щодо захисту прав інвесторів (бізнесу).
Сім’я та хобі   

Головним способом відпочинку Сергій Лабазюк називає роботу. Надто багато часу вона забирає. Але він досі цікавиться футболом, взимку тренується на лижах, захоплюється загартуванням і підтримує здоровий спосіб життя. Вільний від роботи час він віддає родині - батькам, улюбленій дружині та двом донечкам. Разом із дружиною Віолетою заснували благодійний фонд «МИ ПОРУЧ».