Привітання Сергія Лабазюка з Різдвом Христовим!

07/01/2022, Зі святом!

image

Дорогі мої співвітчизники, краяни!

Народження Сина Божого - скільки тепла, віри та сподівань несуть в собі ці слова!
 
Різдво - затишне родинне свято. Де б ми не були, у якому куточку світу не знаходились по різним причинам, на Різдво ми їдемо до найрідніших людей - наших батьків, дружин чи дітей. Туди, де нас люблять і завжди чекають, де тепло і затишно, де так смачно пахне святковими смаколиками та лунає батькове мудре слово.
 
Перша Різдвяна зірка збирає за встеленим лляною скатертиною столом цілі покоління – батьків, дітей, онуків та навіть правнуків! Діти - це наше продовження, надії на світле майбутнє! Кожна дитяча посмішка - потужний мотиватор працювати ще більше, прокидатися щодня з ціллю будувати квітучу державу. Без усміхнених очей і теплих долонь відсутній сенс життя!
 
З діда-прадіда ми сильні своїм родом. Як і наша країна сильна своїми дітьми. Для кожного християнина новонароджений Спаситель є символом надії, символом того, що із покоління в покоління ми житимемо у віках. Ми щиро віримо у перемогу добра. Віримо у майбутнє України.
 
Нехай це Різдво стане початком нового успішного року, щедрого на нові здобутки і перемоги. І нехай нам не забракне сил зробити усе від нас залежне, аби так і сталося.
 
Дорогі подоляни! Кожному із вас зичу щастя, удачі, здоров’я, щоб у ваших сім’ях панували добро і злагода. Нехай це Різдво буде теплим.

Христос народився! Славімо Його!

З повагою, Сергій Лабазюк
народний депутат України
голова Хмельницької обласної партійної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»