Вітання Сергія Лабазюка з Новим Роком та Різдвом Христовим

31/12/2020, Зі святом!

image

Дорогі мої співвітчизники, краяни!

Ми з вами стоїмо на порозі нового, 2021 року. Сповнений шалених подій, високосний 2020-й стає історією. У тих днях, що минають, було все: і миті відчаю, і хвилини тріумфу, і добрі промені надії, і холод тривоги.
2020-й видався непростим для всього людства. І для нас, подолян, як маленької часточки людської спільноти, він теж був неоднозначним. Але на старті нового року не хочеться згадувати того, що тривожило і краяло серце. Хочеться згадати світлі моменти, яких також було немало у цьому непростому році, і за які ми, попри все, будемо йому вдячні. Як політик і громадянин своєї держави, я радий, що моя країна торік отримала ще один шанс на відродження і світле, сонячне майбутнє. 

Наша нова і ще зовсім юна політична сила "ЗА МАЙБУТНЄ" змогла заявити про себе на повен голос. Ми прийшли не в політику - ми прийшли у життя країни, у кожну сім'ю і кожен дім, щоб розділити з вами і радість, і печаль, і надію. Ви повірили нам і ми з вами об'єдналися задля спільного миру і процвітання нашої Батьківщини, задля добробуту і достатку кожної родини і, головне, задля наших дітей, яким жити і продовжувати нас на цій землі. 

Ми, українці - сильна, красива і горда нація. Ми все зуміємо, все зможемо і все подолаємо. І я вірю, що саме так воно буде.

Адже під Новий рік бажання збуваються - треба тільки дуже захотіти. Недарма, перед Новим роком зійшла над світом Віфлеємська зірка, якої людство не бачило майже вісім століть. Це господь дає нам знак, що все у людства та в нас, українців, буде добре. 
Дорогі мої співвітчизники, хай у кожну вашу домівку Новий рік прийде із надією, достатком і радістю. Дякуємо тобі, 2020-й, за гарт і науку! 

Вітаємо тебе, 2021-й! Новий рік народжується! Стрічаймо його!


З повагою, Сергій Лабазюк
народний депутат України
голова Хмельницької обласної партійної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»