Вітання Сергія Лабазюка з католицьким Великоднем

04/04/2021, Зі святом!

image

Дорогі мої земляки!
Сьогодні у християн-католиків найвеличніший празник у році – свято Христового Воскресіння. У цей день майже два тисячоліття тому, Спаситель дав людству найвеличнішу надію – надію на перемогу добра над злом, віри над зневірою, любові над ненавистю.  

Ця світла віра окриляє нас усіх, додає нам наснаги і сили, впевненості  і надії, міцності і доброти. Багато людей з нагоди свята відвідають храм, попросять у Бога захисту і прихильності для своїх близьких і рідних. Та найголовніше – це той храм, який ми щодня, із Божою поміччю, вибудовуємо у власній душі, наповнюючи його любов’ю. 

Я зичу вам, щоб від сьогодні і назавжди ця любов зігрівала вам серце і давала наснагу вам щодня. Щоб вона додавала вам сил жити, працювати і творити задля прекрасного майбутнього нашого спільного дому – України. 
Сьогодні багато родин зберуться за святковим столом. Люди прославлятимуть  Всевишнього та бажатимуть одне одному добра. Я бажаю вам, щоб оте коло родинної любові, взаємної  підтримки і доброти завжди було з вами на всіх життєвих перехрестях,  у кожну мить вашого життя. 

З Великоднем вас, дорогі мої земляки! Христос воскрес! Воістину воскрес!
З повагою,
народний депутат України
Сергій Лабазюк