Вітання Сергія Лабазюка до Дня працівника сільського господарства

19/11/2021, Зі святом!

image

Ми з вами - діти землі під назвою Україна!

Об’єднані любов’ю до Батьківщини, ми – українці прагнемо бути щасливим на теренах рідного краю. І наше життя – це робота на цій родючій землі.

День працівника сільського господарства – свято саме тих людей, котрі працюють серцем і руками на золотих полях, займаються тваринництвом, вирощують овочі та фрукти, аби нагодувати кожного українця – від маленького до великого!

Дорогі наші аграрії і всі, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом – щиро і теплом в душі вітаю Вас з професійним святом! Наша велика держава славиться своїм родючим чорноземом по всьому світу! А ви – наші дбайливі господарі – щодня тяжко працюєте, вкладаючи душу у почесну справу життя. В усі часи ваша тяжка праця була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом вирощувати хліб, виробляти якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. Завдяки вашим золотим, натрудженим рукам з маленького зернятка проростає потужна країна. Розвивається агросектор – локомотив української економіки.

Без аграрія не було б України! Не було б економічного зростання. І не було б того відчуття гордості за Україну, як одну з країн, котра може нагодувати світ і котра годує його вже сьогодні. Аграрій – це не просто професія, а покликання серця. І саме ця любов до рідної землі відрізняє українців серед інших народів.

Допоки живе село — процвітає держава!

Дай Боже кожному працівнику сільського господарства – міцного здоров’я, наснаги та щедрих врожаїв! Бажаю, аби задуми легко втілювалися у життя на радість вам і вашим родинам, на благо рідної України.
Нехай під мирним небом щедро родять ниви, а в українських родинах панує достаток. Хвала натрудженим рукам! Низький уклін!

З Днем працівників сільського господарства!

З повагою, народний депутат України
лідер політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Хмельниччина
Сергій Лабазюк