Вітання Сергія Лабазюка до Дня бібліотекаря

30/09/2020, Зі святом!

image

Шановні бібліотечні працівники!
Вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек, який традиційно відзначається 30 вересня.
Внесок українських бібліотек у розвиток вітчизняної освіти, науки, культури має велике значення. Бібліотекарі виконують благородну місію. Ви виховуєте грамотного читача, допомагаєте стати йому більш ерудованим,орієнтуватися в інформаційному просторі, вміло користуватися інформаційними ресурсами. Ви – провідники у світ знань, наукових відкриттів, казок та подорожей, у світ літературних творів, що є надбанням людства.
Функції сучасних бібліотек у сучасному суспільстві постійно розширюються. У цих закладах проводяться творчі вечори, виставки, конференції. Бібліотека – це храм знань, де зберігаються безцінні духовні скарби. Вона дає можливість розбудовувати культурне та освічене суспільство.
Щиро дякую всім, хто присвятив своє життя бібліотеці, книзі, читачам, тим, хто тільки робить перш кроки в бібліотечній професії, і тим, хто вже є професіоналом своєї справи і ділиться досвідом з молодим поколінням.
Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, творчих успіхів, наснаги, вірних друзів та однодумців, миру і злагоди!
З повагою Сергій Лабазюк,
народний депутат України