"Зі святом весни, любі жінки!", - сердечні вітання Сергія Лабазюка

08/03/2018, Зі святом!

image

Дорогі жінки!
Сердечно вітаю Вас із прекрасним святом краси та ніжності!

Насамперед хочеться подякувати за Ваше покликання жінки-матері, мудрої господині, берегині домашнього вогнища, яке Ви виконуєте з гідністю та сумлінням. Добрі і наполегливі, мужні й водночас тендітні – у всі віки Ви надихаєте чоловіків на великі здобутки та наповнюєте наші будні яскравими фарбами.
Сучасним жінкам підвладно все: бути турботливою мамою, лагідною дружиною та справжнім професіонал своєї справи. Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі наше життя без Ваших чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Доземний уклін за сердечність та милосердя, за красу та щирість, яку Ви випромінюєте довкола.
Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята! Нехай Ваші турботи будуть лише приємними, а кожен день – зігрітий присутністю рідних людей, коханням та новими здобутками. Щиро зичу, аби увага та турбота оточувала Вас повсякчас, не лише в свята. Хай буде більше посмішок, приводів для радості й безхмарних весняних днів у житті. Міцного здоров’я, добра, сонця у Ваші родини й серця. 
З повагою,
народний депутат України,
Сергій Лабазюк