Звернення Сергія Лабазюка з нагоди Дня пам'яті героїв Крут

29/01/2019, Громадська діяльність

image

                                                                        Шановні подоляни!
29 січня 1918 року молоді хлопці стали на захист української державності. Чотири сотні юнаків зупинили стрімкий наступ ворога, що дало можливість уряду молодої УНР підписати мирний договір з Німеччиною. Вони знали, що йдуть на вірну смерть, адже проти них – чотиритисячне озброєне професійне військо.
І все ж нерівний бій не злякав  київських курсантів. П’ять годин молоді українці боролися проти ворога, який був в рази сильніший. Ця битва увійшла в історію України як вияв мужності, сили духу та патріотизму. Хлопці, які віддали власне життя за спільну справу вкотре показали, що український народ готовий на все, аби відстояти незалежність. Низько схиляємо голови в пам'ять про бійців, які понад 100 років тому стали жертвами агресії ворога.
На жаль, бій під Крутами – не єдина трагічна сторінка в історії творення нашої державності. Сьогодні тисячі воїнів повторюють приклад героїв Крут, захищаючи кордони ціною власного життя та здоров’я. Ми дякуємо вам за вашу сумлінну службу перед народом України.

З повагою,
народний депутат України
Сергій Лабазюк