Громади Хмельниччини гучно відсвяткували День молоді та День Конституції

29/06/2021, Громадська діяльність

image

Святкування Дня Молоді, яке Україна відзначала 27 червня, у Волочиській громаді розпочали із спортивних змагань. Усю увагу до себе прикував чемпіонат з міні-футболу. Глядачі підтримували гравців та вболівали за свою улюблену команду. Переможцями чемпіонату стала ФК «Стріла».


Кубок Збруча-2021 проводять другий рік поспіль. Цього року участь у змаганнях взяли 11 команд із Волочиської та Війтовецької громад. Таким чином організатори хочуть заохотити підростаюче покоління до спорту. «Наше основне завдання - пропагувати здоровий спосіб життя, заохочувати молодь до спорту. Щиро радію з того, що до даного турніру приєднується молодь, підростаюче покоління, і навіть були команди серед дорослих чоловіків. Хочу подякувати усім учасникам, благодійному фонду Сергія Лабазюка «МИ ПОРУЧ», міській раді, адже всі спортивні змагання ми проводимо разом» - зазначив голова ГО «Здорова Нація», громадський активіст Дмитро Сіньков.

Від благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «МИ ПОРУЧ» переможці та призери змагань традиційно отримали грошові премії та цінні подарунки. Долучились помічники нардепа і до футбольного турніру, який відбувся у Війтівтовецькій громаді.


«Зранку ми побували на футбольному турнірі, де також долучились до організації даного заходу. Переможців нагороджено грошовими преміями та подарунками. Ввечері ми спостерігали за грою у Волочиську. Ви знаєте, емоції не передати словами, це такий драйв. Дуже приємно спостерігати, як молодь з кожним роком долучається до зайняття спортом, як досягають певних результатів не лише сьогодні, а протягом року. Тому тільки вперед і завжди лише хороших результатів», - наголосила під час нагородження помічниця народного депутата Лабазюка Валентина Ряба.

Організували у Волочиській громаді і святкову програму до Дня Молоді. Жителів розважали місцеві таланти й народні колективи. Кожен учасник концерту отримав солодкий подарунок від фонду. Привітати молодь Волочиської громади зі святом приїхали скрипаль Антон Вараниця та новий голос міста Хмельницького Кейт Соул (Kate Soul). Разом з містянами вони виконали декілька популярних хітів, а завершилось свято гучною дискотекою для молоді.


Долучились помічники нардепа і до святкування Дня Конституції у Гвардійській громаді. «У благодійному фонді «МИ ПОРУЧ» завжди відгукуються на ініціативи, які йдуть від керівників громад. Ми завжди намагаємось їх підтримати. І сьогодні теж долучились до такого чудового дійства», - додав помічник парламентаря Сергій Ковальчук.


Свято у Гвардійській громаді відбулось на місцевому стадіоні: танцювальні та співочі колективи, різні конкурси, виступи юних талантів. Від благодійного фонду Гвардійській громаді було вручено грошовий сертифікат на храм у селі Олешківці та сертифікати на придбання сценічних костюмів. Окрім того, працівників фельдшерсько-акушерського пункту села Немиченці було забезпечено медичним приладдям.