Звернення Сергія Лабазюка з нагоди Дня ліквідаторів аварії на ЧАЕС

14/12/2018, Громадська діяльність

image

Понад 30 років минуло від дня однієї з найбільших катастроф України та людства вцілому. До аварії на Чорнобильській АЕС не був готовий ніхто. Справжні наслідки, як і саму трагедію, довгий час приховували. Тисячі людей ліквідовували екологічну катастрофу впродовж тривалого часу. І хоч минуло більше, ніж чверть століття, наслідки радіаційного лиха ми відчуваємо досі. 
14 грудня - День ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день ми вшановуємо подвиг тих, хто став на боротьбу з радіаційним вогнем.  Дякуємо Вам за мужність та відвагу. Саме завдяки Вам вдалося зупинити екологічну катастрофу. Низько схиляю голову в пам'ять про тих, хто, зупинивши техногенну аварію, пожертвував своїм життя. 
Багато ліквідаторів наслідків катастрофи страждають від наслідків опромінення донині. Тож завдання держави – надати підтримку нашим рятівникам, які ціною власного здоров’я локалізували радіаційний вогонь.
Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС, бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, довгих років життя, достатку та благословіння. Нехай страшний 1986 рік залишиться в минулому і ніколи не повториться.
З повагою,
народний депутат України
Сергій Лабазюк