У Славуті відбувся інформаційний форум "ЗА МАЙБУТНЄ"

04/10/2020, Громадська діяльність

image

«Найвища нагорода для мене, яку я дуже ціную, - це ваша довіра. Адже ви сім разів обирали мене депутатом Хмельницької обласної ради, надали звання «Почесного громадянина Хмельниччини». Це те, що тримає в тонусі, надає сили працювати далі», - зазначив генеральний директор "Об'єднання "Прогрес", депутат Хмельницької обласної ради Артур Фрідман на форумі прихильників партії «ЗА МАЙБУТНЄ» ХМЕЛЬНИЧЧИНА у Славуті.
Міський голова Славути Василь Сидор виступив з вітальним словом і зазначив, що сьогодні від нашого вибору залежить, якою буде держава завтра. «Для мене головне служити славутчанам», - гордо додав він.
Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» ХМЕЛЬНИЧЧИНА об’єднала багато освітян, які напередодні свого професійного свята побували на форумі.
На думку Олена Саприкіної, директорки Славутського ліцею ІІ-ІІІ ст., кожен з нас має різні здобутки, але усім нам близьке слово «віра». Віра у добре майбутнє, яка здатна творити дива, тому прийшов час долучатися до команди і братися до роботи.
Заступниця директора Клепачівської гімназії Ганнопільської сільської ради Наталія Закусило працює вчителькою української мови та літератури. За її словами, вона завжди була патріоткою та мріяла навчати маленьких українців, передавати знання. У партії «ЗА МАЙБУТНЄ» їй до вподоби концепція, у пріоритеті якої підтримка освіти та медицини.
Її думку поділяє колега Світлана Ліскова, директорка навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад 1 ступеня, гімназія". Вона зазначила, що її дороговказом є книга «Школа майбутнього» Кена Робінсона, тому ідеї партії близькі за духом.
Директорка будинку дитячої творчості Ірина Руденко, яка усе життя працює в освіті, теж має багато ідей та напрацювань щодо розвитку освітньо-культурних проектів.
Фактично біля витоків життя уже впродовж 30 років стоїть Світлана Ковтун -  лікар, акушер-гінеколог комунального підприємства "Славутська Центральна районна лікарня". Вона зазначила, що їй дуже приємно, що можуть створювати гідні умови для пацієнтів.
У свою чергу, Андрій Остапчук, голова фермерського господарства "Світанок" долучився до партії «ЗА МАЙБУТНЄ», бо вважає нездоровою ситуацію, яка зараз відбувається в аграрній сфері.
Директорка Територіального центру соціального обслуговування Берездівської сільської ради Оксана Мусіюк переконана, що реформа децентралізації повинна сприяти тому, щоб сільські території мали такі ж умови для життя, як і міські.
ЇЇ думку поділяє Тетяна Мовчанюк, директорка сільського будинку культури села Головлі  Крупецької сільської ради, яка готова ділитися своїми знаннями та досвідом задля розбудови рідного краю.
Лідер обласної організації «За МАЙБУТНЄ» Хмельниччина, народний депутат України Сергій Лабазюк та співголова депутатської групи «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» у Верховній Раді України Віктор Бондар привітали освітян напередодні професійного свята та відповіли на запитання учасників форуму.