«Жива» мапа кордонів України: у Волочиську відбулась патріотична акція єднання

22/03/2022, Громадська діяльність

image

22 березня у Волочиську Хмельницької області відбулась патріотична акція єднання «Українські кордони», в результаті якої місцеві жителі створили «живу» географічну мапу України. Відтак, затвердивши неподільність українських територій від Сходу до Заходу, з Півночі на Південь. 
 
На головній площі міста зібралися сотні людей: вчителі, діти, військові, аграрії, рятувальники, представники бізнесу та просто небайдужі до долі України патріоти.


 Під урочисте звучання гімну усі присутні простягнули в центрі Волочиська 12-ти метровий жовто-блакитний стяг. Після чого створили «живу» мапу з кордонами суверенної України разом з Кримом та тимчасово окупованими територіями, котрі були, є і будуть в складі нашої держави.


 «Кожен українець вже майже протягом місяця живе в стані війни. Нам хочеться прокидатися не просто з вірою про перемогу, а з впевненістю, що все скоро закінчиться і ми повернемося до свого щасливого життя! Сьогодні для підняття національного духу громадяни мого рідного славетного міста Волочиськ створили «живу» мапу України! Нехай сьогоднішній флешмоб пошле у кожний куточок країни голуба миру», - говорить народний депутат України Сергій Лабазюк, який сьогодні долучився до акції.


 


На його переконання, сила українського народу генетично закарбована в крові, адже ми чужого не хочемо і свого не віддамо. За словами організаторів, патріотична акція відбулась також і на підтримку тих міст, котрі навіть під свист ворожих куль та ракет, виходять на площу з прапором України. Зокрема, це Енергодар, Херсон, Бердянськ та інші міста-герої, котрі вже стали справжнім прикладом патріотизму.
 
Додамо, що розмір мапи вражає - 45 на 30 метрів! Тільки разом і в єднанні наближаємося до перемоги!