Сергій Лабазюк закликав парламент відкласти запровадження ринку землі до прийняття необхідних законів

17/09/2018, Депутатська діяльність

image

За декілька місяців добігає кінця дія мораторію на продаж землі, але законотворча робота ще триває. Тож потрібно відтермінувати питання запровадження ринку землі, поки не будуть прийнятті відповідні документи. На цьому наголосив народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) під час Погоджувальної ради в парламенті.
“Надзвичайно важливим є питання ринку землі. Наприкінці 2018 року ми маємо ситуацію, коли мораторій втрачає силу і починається відкрите, майже незаконне, але поле дії для рейдерів та інших маніпулятивних систем”, – зазначив він.
“Сьогодні вже є велика кількість напрацювань законопроектів, їх розглядають в профільному комітеті, тривають обговорення, є рекомендації різних асоціацій. Але ми розуміємо, що це все ще у процесі”, – підкреслив нардеп.
Тому, за словами Сергія Лабазюка, повернутися до цього питання необхідно після напрацювання основної законодавчої бази.
“Відкидаючи усі політичні емоції і маніпуляції, які будуть проходити, вважаю потрібним на 2019 рік вже сьогодні запровадати чітку позицію Верховної Ради – відкласти ринок землі. Тільки після прийняття відповідних документів ми можемо про це говорити”.