Сергій Лабазюк закликав колег проголосувати за зняття депутатської недоторканності

28/05/2019, Депутатська діяльність

image

Попри політичну турбулентність, викликану зміною влади, Україна має проводити прогнозовану та послідовну політику на всіх рівнях. Парламент має зосередитися на тих питаннях, вирішення яких очікує суспільство. Одним з таких є зняття депутатської недоторканності. На цьому наголосив народний депутат Сергій Лабазюк  під час засідання Верховної Ради.
“Ця тема мусується у парламенті вже не один рік. Якщо не помиляюся, ще з 90-х років політики почали говорити, що депутатська недоторканність буде скасована. Але поставити жирну крапку у цьому питанні так і не спромоглися. Робили гучні заяви і роздавали обіцянки, але до діла так і не доходило”, – заявив він.
“Цього тижня ми маємо зробити великий крок у даному напрямку і нарешті проголосувати за скасування депутатської недоторканності. Зробити так, щоб усі громадяни були рівні перед законом. В Україні не може бути тих, хто над законом”, – підкреслив політик. Разом з тим він зазначив, що до цього питання треба підходити зважено: “Має залишитися політична недоторканність, яка дозволить захистити саме політичну діяльність парламентарів, аби вони не стали маріонетками та ручним інструментом у виконанні завдань партійних вождів”.
Також політик нагадав колегам, що не варто відкладати прийняття блоку аграрних питань, розгляд яких також заплановано цього тижня. Тим паче, що вони напрацьовані комітетами і профільними асоціаціями. “Ми маємо дати зелене світло цим законопроектам. Аграрії очікують прийняття проекту щодо ідентифікації та реєстрації тварин (номер 9022), а також антирейдерського законопроекту (номер 8121), який дасть змогу працювати і розвиватися малому та середньому бізнесу”, – додав парламентарій.