Сергій Лабазюк поповнив склад ТСК з питань захисту прав інвесторів: чим займатиметься спецкомісія

29/06/2021, Депутатська діяльність

image

29 червня під час пленарного засідання парламент ухвалив постанову №5659 "Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів". "За" проголосували 312 народних депутатів.

До складу ТСК увійшло 13 народних депутатів, зокрема, народний депутат та представник політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергій Лабазюк.

Основними завданнями спецкомісії є підготовка та надання на розгляд Верховної Ради законодавчих ініціатив щодо захисту прав інвесторів (бізнесу), забезпечення рівного захисту прав, інтересів і майна суб'єктів інвестиційної діяльності незалежно від форми власності, а також ефективного інвестування в економіку України, розвитку міжнародного економічного співробітництва та інтеграції.

ТСК також має визначити пріоритетні напрямки вдосконалення законодавства для створення сприятливих умов для інвестиційної діяльності.

«Попередня робота ТСК вже має успішні кейси по резонансним справам, які не могли вирішити навіть суди та правоохоронні органи. Переконаний, що подальшою роботою нам з колегами вдасться створити сприятливий інвестиційний клімат в Україні та захистити інтереси вітчизняного бізнесу, аби жодна установа не могла на нього тиснути. Нам потрібно переходити від теорії до практики. Дякую народним депутатам за підтримку. Працюємо об’єктивно та конструктивно», — заявив Сергій Лабазюк під час виступу за трибуною в Раді.

Строк діяльності Тимчасової спеціальної комісії становить один рік з дня її утворення. Ухвалена постанова пропонує заслухати звіт ТСК про виконану роботу на пленарному засіданні Верховної Ради не пізніше шестимісячного строку з дня її утворення.