Позитивний результат! Сергій Лабазюк працює над вирішенням проблемних питань своїх виборців

08/05/2018, Депутатська діяльність

image

Одна із форм комунікацій з народним депутатом – письмові звернення, яких у громадські приймальні Сергія Лабазюка щодня надходить численна кількість.
Люди просять нардепа посприяти у вирішенні нагальних проблем різного характеру. Частина з них стосуються невчасної здачі в експлуатацію новобудов. Звернення із таким змістом поступило наприкінці зими.  
Річ у тім, що будинок, розташований у мікрорайоні Озерна, мали здати в експлуатацію ще у березні 2016 року. Однак, через два роки власники квартир так і не отримали відповідних дозвільних документів. Забудовники у свою чергу розводили руками, мовляв гальмує питання генпідрядник, який не виконав умови договору.
Через два роки зневірені «власники» житла у горе-будинку звернулися із проханням допомогти до Сергія Лабазюка та депутата політичної партії «Поруч» Хмельницької міської ради Олександра Сидорука.
Народний та міський обранці з метою розслідування даного питання направили ряд звернень у відповідні установи. Олександр Сидорук (звернення від 30 березня 2018 року №62/03): до міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, національній поліції та прокуратурі в Хмельницькій області,  а також на комунальне підприємство «Хмельницький проектний інститут «Цивільпромбуд».
У свою чергу Сергій Лабазюк як депутат Верховної Ради подав запит (від 6 квітня 2018 року №11/10 – 1019) за підписом голови - Андрія Парубія до керівників відповідних Міністерств.

Зрештою, спільними зусиллям вдалося зрушити справу з «мертвої точки». 7 травня у КП «Хмельницький проектний інститут «Цивільпромбуд» підписали акт готовності до здачі будинку в експлуатацію.