Підтримка аграрної галузі має становити не менше 1% Держбюджету – Сергій Лабазюк

18/09/2019, Депутатська діяльність

image

Підтримка аграрної галузі в Україні має становити не менше 1% від Держбюджету.
Про це заявив позафракційний народний депутат, член комітету з аграрної політики і земельних питань Сергій Лабазюк в ефірі ТРК «РАДА».
Нардеп зазначив, що на останньому засіданні він наголошував на пропозиціях аграрного комітету до Державного бюджету. Це питання, на думку депутата, є ключовим, хоча в порядку денному його не було.
«Раніше, коли вносився держбюджет, ми зустрічались з профільним міністром. В попередні періоди ми ставили собі за ціль досягти мінімум 1% з Держбюджету України на підтримку аграрної галузі. Сьогодні пропонується 0,2%-0,3% . Ми не до кінця розуміємо, чому саме так», - повідомив Лабазюк.
Він підкреслив, що в п’ятницю, 20 вересня, буде виноситись на розгляд народних депутатів проект Держбюджету, тому важливо внести відповідні зміни щодо підтримки аграрної галузі вчасно.
Нагадаємо, доходи державного бюджету на 2020 рік передбачені у сумі 1079,5 млрд грн, у тому числі загального фонду - 962,7 млрд грн. Видатки - у сумі 1170 млрд грн. Середній курс долара закладений на рівні 28,2 грн. Мінімальна зарплата у проекті державного бюджету-2020 закладена на рівні 4723 гривні.