Благодійний фонд Сергія Лабазюка "Ми поруч" організував школярам екскурсію в парламенті

11/07/2018, Депутатська діяльність

image

Найстаранніші школярі 188-го округу отримали подарунок від нардепа. Сертифінкати на пізнавальну поїздку до столиці та екскурсію Верховною Радою благодійний фонд Сергія Лабазюка "Ми Поруч" вручив маленьким адресантам з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей. Переможці олімпіад, різноманітних спортивних конкурсів та учасники художньої самодіяльності мали змогу «зазирнути за лаштунки» роботи парламенту.   

З хвилюванням і трепетом делегація дітей з Волочиського та Хмельницького районів переступили поріг знаменитої будівлі на Грушевського, 5, де пишеться сучасна історія нашої держави. Учасники екскурсії познайомилися з особливостями архітектури головного законодавчого органу країни, історією її створення, побачили національну реліквію – Прапор Незалежності.

Та найбільший захват у школярів, звичайно, викликала сесійна зала пленарних засідань Верховної Ради. У кулуарах другого поверху парламенту на дітей очікував народний депутат України Сергій Лабазюк, який розказав маленьким візитерам детально про роботу свою та своїх колег, пояснив як творяться закони та поділитися власними планами на майбутнє.

По закінченню екскурсії на відвідувачів чекав смачний обід в парламентській їдальні з традиційних українських страв. 

Як зазначили помічники нардепа, подібні ініціативи стали вже доброю традицією для Благодійного Фонду Сергія Лабазюка і обов’язково будуть продовжені.