«ЗА МАЙБУТНЄ» об’єднує Хмельниччину: масштабна зустріч представників місцевого самоврядування у Сатанові

11/07/2021, Депутатська діяльність

image

В суботу, 10 липня, у Сатанові відбувся масштабний захід – "Об’єднавча зустріч представників місцевого самоврядування" за підтримки народного депутата, голови Хмельницької обласної організації політичної партії "ЗА МАЙБУТНЄ2 Сергія Лабазюка, співголови депутатської групи "ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ" у Верховній Раді Віктора Бондара та керівника фракції від даної політичної сили в області Сергія Іващука.

Понад 600 учасників з усієї Хмельниччини мали змогу обговорити наболілі проблеми та знайти однодумців. Кожен із них має своє бачення розвитку регіону та куточків Хмельниччини. Потужний ресурс для розвитку тергромад – це наявність власних земельних ресурсів, переконані голови територіальних громад.


Нині перед Україною стоять серйозні виклики. Бізнес досі не може оговтатись від наслідків карантинної кризи. Підприємства зазнали збитків на 400 млрд грн. Ряд прийнятих обласних програм, спрямованих на підтримку місцевих галузей економіки, - Вже дають свої результати. Відтак команд політичної партії "ЗА МАЙБУТНЄ" в області уже демонструє дієву роботу та готова ділитись досвідом.


Політична партія "ЗА МАЙБУТНЄ" своїми завданнями бачить створення справедливої соціальної політики та економічний патріотизм, а також створення рівних можливостей для жінок і чоловіків. Відтак до заходу долучився і Жіночий рух "ЗА МАЙБУТНЄ". І як показує приклад результативної роботи нового складу обласної ради, жінки дійсно можуть бути дієвими політиками, говорить лідерка Жіночого руху Ірина Суслова.


Даний об’єднавчий захід дав можливість обговорити у широкому колі різні проблеми та нагальні питання. Адже на одному майданчику зустрілись народні депутати, медики, освітяни, представники бізнесу, голови та представники громад, депутати різних рівнів. Усі присутні – це цінний людський ресурс для розвитку Хмельниччини. А разом із вмілим керівництвом область та громади стають сильними та самодостатніми.

Представники партії "ЗА МАЙБУТНЄ" і на рівні органів місцевого самоврядування і у парламенті пропонують кроки, що дадуть поштовх до розвитку громад, дозволять вийти з економічної кризи, подолати проблеми безробіття та бідності.


Загалом нині 9 голів громад Хмельниччини  - представники політичної сили "ЗА МАЙБУТНЄ". Усі господарники - готові ділитись досвідом. А на законодавчому рівні інтереси тергромад відстоюють нардепи, які прагнуть бачити Хмельниччину квітучою та розвинутою.


Окрім того, для повноцінного завершення реформи децентралізації потрібна передача повноважень на місця. Акциз має залишатись у розпорядженні місцевих громад, переконаний народний депутат України , голова Хмельницької обласної організації політичної партії "ЗА МАЙБУТНЄ" Сергій Лабазюк.

"Місцеві громади повинні отримати не просто завдання, а вони повинні отримати й ресурс та повноваження, яким чином виконувати ці завдання. Тому що,  забираючи їхній дохід, який вони заробляють на своїй території  - це не правильно, це не реформа децентралізації. Місцеві владі потрібно передати питання  інфраструктурного характеру, визначення земельних питань, які є на території громад, підтримки малого бізнесу, який має бути земельний податок, місцевий податок. Ц якраз і є той інвестиційний клімат на місці. І ми сьогодні зібрались тут, аби спланувати, передбачити, обмінятись думками та досвідом і прописати ту дорожню карту, по якій будемо рухатись тільки вперед", - переконаний Сергій Лабазюк.
Депутатів рад різних рівнів, а також керівників громад, які на виборах заручились найкращою підтримкою земляків – лідери партії відзначили почесними відзнаками та цінними подарунками. Хмельниччина це  приклад для інших регіонів України у питаннях згуртованості. Впевнено команда політичної партії "ЗА МАЙБУТНЄ" рухається з якісними показниками та відчутним результатом. А такі заходи дозволяють шукати однодумців та розвивати потенціал рідної області.