​Сергій Лабазюк: Рівень екологічної свідомості потрібно підвищувати

12/10/2018, Депутатська діяльність

image

Рівень екологічної свідомості потрібно підвищувати. Таку думку висловив народний депутат, представник української делегації в ПАРЄ Сергій Лабазюк під час сайд-івенту «Розвиток Європейської парадигми»  Людство і природа в Україні», який відбувся 10 жовтня в Страсбурзі.
Як зазначив політик, щоденно у світі точаться війни за ресурси. Крім того, сучасні темпи зростання населення, індустріалізації, забруднення навколишнього середовища і виснаження ресурсів набирають обертів.

«Якщо цей процес не зупинити, в певний момент може статися екологічний апокаліпсис. Тому, без перебільшення, сучасні екологічні проблеми вже не стосуються окремої країни чи громади. Вони - зачіпають нас усіх! Отже, вирішувати проблему також маємо спільно, підвищуючи рівень екологічної свідомості на всіх рівнях», - наголосив нардеп.
Загалом участь в роботі сайд-івенту «Розвиток Європейської парадигми» Людство і природа в Україні» взяли представники парламентів десяти країн Європи. У дискусію також включилися молоді представники української делегації - діти із Західної України, які перебували в Європарламенті.