Звитяжний подвиг навіки у пам’яті вдячних нащадків

09/05/2018, Робота в окрузі

image

Збереження миру на землі – одна із головних задач людства. Відсутність збройної боротьби між народами є запорукою спокійного життя, оповитого любов’ю та гармонією, добром та надією. Всім тим прекрасним, що 73 роки тому, для нас відвоювали та відродили наші ветерани Другої світової війни.

(на фото - помічник нардепа Володимир Петрук вручає подарунки членам хору ветеранів, Волочиський район)
Цим людям, які виплекали знаменну перемогу над фашизмом та подарували прийдешнім поколінням мирне небо, народний депутат України Сергій Лабазюк з року в рік приділяє особливу увагу. Цьогоріч напередодні Дня Великої Перемоги вже за доброю традицією нардеп профінансував подарунки для ветеранів округу №188. 
Долучилися до вшанувань й депутати політичної партії «Поруч»  Волочиської та Хмельницької районних рад та Хмельницької міської ради. Спільно з помічниками нардепа поклали квіти до пам’ятників загиблим героям у різних населених пунктах округу №188.

(на фото - помічник нардепа Галина Тенюх бере участь у покладанні квітів у смт. Чорний Острів, Хмельницький район)

(на фото - помічник надрепа Віктор Тащук бере участь у покладанні квітів у с. Малиничі, Хмельницький район) 

Із квітами в руках, пройшовши пам’ятною ходою центральними вулицями до меморіалу пам’яті, розпочали відзначати 9-те травня мешканці Волочиська. Після чого на головній площі міста усіх охочих частували солдатською кашею, приготовану у кращих традиціях польової кухні. Смачну атмосферу у день відзначення річниці знаменної події за добрим звичаєм організував Серій Лабазюк та його помічники – представники благодійного фонду «Ми поруч».