Зустрічі народного депутата Сергія Лабазюка із виборцями продовжуються

14/07/2019, Робота в окрузі

image

Протягом двох днів народний депутат Сергій Лабазюк зустрівся з мешканцями семи сіл Волочиського району. Зокрема, такі заходи відбулися у селах Бубнівка, Юхимівці, Криштопівка, Гарнишівці, Писарівці, також дві зустрічі пройшли у Волочиську.

Людей, як завжди було багато. Селяни скористалися донести до парламентаря проблеми, які їх найбільше турбують, цікавилися нововведеннями в законодавстві.
Зокрема, мешканці Писарівки кажуть, що потрібно нове приміщення для школи. Будівлі, в якій зараз розміщується навчальний заклад, вже сто років. Між тим, село перспективне, дітей народжується багато. Красномовний факт: зараз тут мешкає 22 багатодітних родини. Проектно-кошторисна документація на об’єкт розроблена, його реалізація обійдеться в 50 мільйонів гривень. За словами Сергія Лабазюка, він докладе зусиль для того, щоб частину коштів на будівництво приміщення для школи виділили з державного бюджету.
Також у кількох селах люди розпитували про те, чи будуть виплати дітям війни. Народний депутат зауважив: відповідна постанова Кабінету Міністрів була прийнята, виплати передбачалися. А ось чи буде закладена така стаття в бюджеті на наступний рік, поки що невідомо.

Багатьох жителів Волочиського району турбує проблема транспортного сполучення. Через поганий стан доріг та нерентабельність окремих маршрутів перевізники відмовляються від їхнього обслуговування. Сергій Лабазюк висловив свою точку зору із цього питання. За його словами, між перевізниками має бути конкуренція. А повноваження щодо укладання угод на обслуговування маршрутів слід передати ОТГ.
Щодо стану доріг, думки були різні. З одного боку, люди кажуть, що погані дороги провокують виникнення дорожньо-транспортних пригод, уповільнюють пересування. З іншого боку, там, де їх відремонтували, автомобілі починають «літати» на шаленій швидкості, що теж небезпечно. Сергій Лабазюк підкреслив: багато що залежить від добросовісності та обережності самих водіїв, напевне, більш активно мають проводити роз’яснювальну роботу й патрульні поліцейські.

Чимало запитань, що ставили мешканці, стосувалися тарифів на газ, ринку землі, децентралізації, укрупнення районів. Народний депутат надав на кожне з них вичерпні відповіді.