Здорові діти – квітуча нація: Лісовогринівецька громада отримала сучасні спортивні зони

25/08/2021, Робота в окрузі

image

З нагоди Дня прапора та 30-ї річниці Незалежності України наймолодші жителі села Моломолинці отримали подарунок від благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «МИ ПОРУЧ». Також в цей урочистий для всіх українців день парламентар особисто завітав на відкриття ще одної спортивної зони – тренажерного майданчика в Лісових Грінівцях.

Благодійний фонд «МИ ПОРУЧ» має на меті залучити до спорту якомога більше дітей та молоді Хмельницкого краю. Адже в здоровому тілі – здоровий дух! А здорова нація – міцний фундамент держави.
У Моломолинцях біля місцевого будинку культури на урочистий захід зібралися цілі сім’ї з дітками – в одній із кімнат розмістились сучасні тренажери.


Як говорить староста Наталія Бондар, село хоча і маленьке за своїми розмірами, проте молоді, яка дружить зі спортом, тут вистачає. Звичайно, тренажери розраховані не тільки для підростаючого покоління, але й для дорослих – зала відкрита для усіх жителів Моломолинців та навколишніх сіл.


Не менш урочисто відкрили майданчик і у Лісових Гринівцях. Розмістився він у центрі села – поруч із приміщенням місцевого ліцею. Один із випускників Лісовогринівецького ліцею Ілля Корнійчук каже, навіть трохи шкодує, що у його шкільні роки таких можливостей займатись спортом не було.


Директорка ліцею додає, майданчик допоможе частково вирішити проблему фізичного виховання, адже заклад не має спортивної зали. За її словами, саме у співпраці із благодійним фондом Сергія Лабазюка вдалося реалізувати чимало проектів для освітньої галузі.

«Більше 10 років ми співпрацюємо із благодійним фондом. На початках, коли нам не вистачало державного фінансування, кошти навіть на поточні ремонти наш ліцей отримував саме від фонду. Тому вже в котрий раз дякую Лабазюку за добрі справи», - розповідає Тетяна Антонова, директорка Лісовогринівецького ліцею.


Варто відмітити, за сприяння Лабазюка у межах округу №188 продовжують дбати про підростаюче покоління та встановлювати дитячі майданчики, Зокрема, не тільки Лісовогринівецька громада мала можливість отримати подібну сучасну зону для спорту. У святкові серпневі дні черговим подарунком потішили і найменших мешканців села Кривачинці. Там – з нагоди Дня Незалежності – Сергій Лабазюк разом з дітками урочисто перерізав червону стрічку, надавши життя новому спортивному майданчику біля місцевого будинку культури.


«Хочеться, аби ми жили так в незалежній Україні, щоби діти мали гарну освіту, робоче місце, створювали молоді сім’ї, народжували наступне покоління. І ми робимо все від нас можливе, аби створити необхідну для якісного життя людей інфраструктура», - ділиться Сергій Лабазюк, народний депутат України.


Нагадаємо, що благодійний фонд «МИ ПОРУЧ» протягом багатьох років займається розбудовою спортивної інфраструктури Хмельниччини. Кожного разу після відкриття чергового дитячого майданчика у громадах схвально сприймають подібні ініціативи. Адже, як каже Сергі Лабазюк, це спонукає молодь не покидати рідні землі, а розбудовувати Україну в межах своєї територіальної громади.