Яскраве свято

28/10/2019, Робота в окрузі

image

День села – особливе свято для кожної громади, адже це можливість зібратися разом, заспівати українських пісень, відпочити та побачитися із друзями, а ще – підбити підсумки та обговорити майбутні плани. Саме такими видалися свята у селах Климашівка та Кушнирівка, які відбулися цими вихідними.
До слова, у Климашівці ще й відзначили Храмове свято. Тож у суботу на місцевих чекали розваги біля місцевого Будинку культури, а в неділю всі спільно молилися у храмі. Просили, насамперед, для України миру, а для рідного населеного пункту – процвітання.
Своє село тутешні люблять і вірять у перспективне майбутнє, адже тут народжуються діти, є молоді та багатодітні сім’ї, є й старше покоління, яке передає досвід та традиції. 
Найяскравішим моментом, яким запам’ятається цьогорічне святкування, став флешмоб за участі дітей. Вони одночасно підкинули у повітря різнокольорові фарби холі.
Цікава концертна програма була і в селі Кушнирівка. Там  підготували не лише виступи, а й смаколики, якими пригощали всіх охочих.

Долучилися до вітань й помічники народного депутата Сергія Лабазюка, які завітала на святкування з подарунками.