Якісні медичні послуги – для кожної громади

20/11/2020, Робота в окрузі

image

Нову амбулаторію відкрили в селі Розсоша Розсошанської ОТГ в межах проєкту «Доступна медицина». Відтепер мешканці матимуть змогу отримати якісну та оперативну допомогу, а лікарі працювати у більш комфортних умовах.
Тут прийматимуть сімейний лікар, працюватиме лабораторія, у планах - облаштувати кабінет стоматолога та аптеку. Також передбачено житло для завідувача амбулаторії.
В амбулаторії, до слова, активно користується телемедициною: для цього придбали портативну техніку, яка дозволяє обстежувати пацієнтів навіть удома, а результати надсилати до центральної районної лікарні. Там їх переглядають вузькопрофільні спеціалісти та надають консультації.
Колектив Розсошанської АЗПСМ буде обслуговувати жителів Розсоші, Скібнево, Корчунок, Андрійківці, Вищі та Нищі Вовківці – всього близько 1300 осіб.
Участь у відкритті нового об’єкту взала голова благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч», лідерка Жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ» на Хмельниччині Віолета Лабазюк.
«Благодійний фонд «Ми поруч» ще з початку діяльності визначив галузь медицини, як одну з пріоритетних. Завдяки ініціативі наших медиків нам вдалося зробити чимало. Йдеться і про поточні та капітальні ремонти приміщень, придбання обладнання, одноразова медична допомога на лікування. Ми започаткували проєкт «Виїзна медицина», що також мав на меті зробити медичні послуги більш доступними для жителів віддалених населених пунктів», - підкреслила Віолета Лабазюк.

Також вона вручила кухонну техніку та сертифікат на зміцнення матеріально-технічної бази, аби медики могли надавати якісну та вчасну допомогу.