Якісне обладнання – стимул для молоді займатися спортом

17/05/2018, Робота в окрузі

image

Молодь – надія на майбутнє. Від виховання підростаючого покоління залежать рішення, які за кілька років вони прийматимуть у дорослому життя, творячи історію країни. Тому, їхні вчинки в майбутньому були правильними та корисними, важливо прививати молоді любов та повагу до Батьківщини та рідного краю.
Поміж тим сьогодні далеко не всюди для дітей та підлітків створені належні умови для розвитку, без чого неможливе повноцінне їхнє становлення, як особистостей.
З метою забезпечення молоді умов для активного дозвілля та фізичного розвитку народний депутат України Сергій Лабазюк профінансував для молоді Лісових Гринівців, Хмельницького району, придбання якісного спортивного обладнання. Днями помічники нардепа Віктор Тащук та Леонід Гуцалюк подарували для місцевого будинку культури тенісний стіл.
«У нашому благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч» переконані, що сьогодні дуже важливо показати молоді, що потрібно бути активними та вести здоровий спосіб життя. Не можна бути залежним від комп’ютерів  та смартфонів, які і без того сьогодні заполонили всі сфери нашого життя. Є безліч хороших альтернатив . Настільний теніс один із них. Адже, це живе спілкування, заняття спортом, проведення дозвілля з друзями», - зазначили помічники народного обранця. 

(на фото - місцева молодь допомогає розвантажувати обладнання) 

Обновка у селі з’явилася за ініціативи новоспеченого директора місцевого будинку культури Олега Шарова, який приступивши до роботи вирішив оновити матеріально-технічне забезпечення закладу. З проханням допомогти звернувся в громадську приймальню депутата Верховної Ради – Сергія Лабазюка.