Як вітали освітян Волочиського району

06/10/2018, Робота в окрузі

image

З нагоди Дня працівника освіти 5 жовтня у центрі культури та дозвілля «Гармонія» Волочиської ОТГ відбулися урочистості. Педагогів вітали учні, батьки та представники влади.

Зі словами вдячності та вітання до освітян краю звернувся і народний депутат України Сергій Лабазюк. Відзначив працівників освіти подяками та подарунками. Цього року, до слова, два педагога Волочищини отримали грамоту Верховної Ради України.

Як зазначає Сергій Лабазюк, наразі освіта стоїть на порозі змін. Разом з тим, якою б не була система освіти, професія педагога важлива у будь-який час, бо саме від представників цієї професії залежить майбутнє держави:
«Головне завдання, яке, насамперед, ставлять перед собою педагоги, це виховати людські якості та почуття патріотизму до рідної землі. Своєю працею Ви робите вагомий внесок у розбудову країни, адже саме вчитель виховує те покоління,яке формуватиме майбутнє України».
Цього дня урочистості відбулися і в інших громадах Волочиського району – у Війтовецькій та Наркевицькій ОТГ. До заходів з нагоди Дня працівника освіти  долучилися помічники нардепа – привітали освітян зі святом та відзначили тих, хто за останній рік показав високі професійні досягнення.