Волочиський «культурний десант» відвідав військовослужбовців на Сході

30/10/2018, Робота в окрузі

image

Військові 53-ої окремої механізованої бригади 28 жовтня відзначали четверту річницю створення. За ініціативи командування влаштували концерт, участь в якому взяли артисти та волонтери з Волочиського району.  До організації поїздки долучився народний депутат України Сергій Лабазюк та його благодійний фонд «Ми поруч».
53-я бригада була створена 28 жовтня 2014 року. За чотири роки існування військовослужбовці брали участь у найзапекліших бойових діях – Авдіївці, Горлівці, Станиці Луганській та в інших гарячих точках Донбасу. Наразі бригада дислокується в Дніпропетровській області, де відновлюють сили та проходять навчання. Саме туди Василь Сінько, уродженець Волочищини, запросив місцеві колективи самодіяльності. На прохання приїхати з концертною програмою волочиські артисти відгукнулися відразу.

«Готувалися ми дуже ретельно та з особливим хвилюванням. Намагалися підібрати репертуар патріотичної тематики та номери  розважального характеру», - зазначає начальник відділу культури та туризму Волочиської міської ради Володимир Матусяк.
Головна мета – допомогти військовим відволіктися від думок про війну та підняти бойовий дух. Як зазначають солдати, організаторам це вдалося.
«Коли ти бачиш, що тебе помічають, що до тебе хочуть приїхати, тобою пишаються, тоді й настрій піднімається», - ділиться враженнями військовослужбовець 53-ої бригади Андрій Філіпов.
«Під час таких заходів можна, як то кажуть, «розвіятися» та відволіктися. Будь-яка зміна умов та виду діяльності зараз для нас важлива та потрібна», - розповідає військовослужбовець 53-ої бригади Віктор Кушнарьов.
До організації поїздки долучилася кожна ОТГ Волочиського району, адже, окрім культурної програми, на полігон відправили і матеріальну допомогу: продукти харчування, засоби особистої гігієни, запчастини до транспорту та інший реманент.

«До поїздки долучилися підприємці та аграрії Волочиського району, а також благодійний фонд «Ми поруч». Крім того, дітлахи кожної ОТГ району підготували листівки та малюнки, які піднімають бойовий дух солдатів», - розповідає голова Волочиської районної ради, співорганізатор поїздки Сергій Пазюк.
Значну фінансову підтримку для організації поїздки надали у благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч».
«Ще під час святкування Дня Незалежності ми разом з Василем Сінько підійшли до Сергія Петровича  та розповіли про ініціативу влаштувати концерт для бійців 53-ої бригади. Сергій Петрович нашу пропозицію підтримав і вже спільними зусиллями ми зробили хлопцям такий  подарунок», - розповідає співорганізатор поїздки Ольга Данчак.
За словами  волонтерів, за роки війни вони неодноразово організовували таку матеріальну та моральну підтримку військовим. До кожної поїздки долучався благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч».