Волочиськ спортивний! Визначено переможців одразу у кількох ігрових видах спорту

12/02/2018, Робота в окрузі

image

Минулого тижня у Волочиську відбулися змагання одночасно у трьох командних, ігрових видах спорту.

Традиційно напередодні дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у районному центрі проходили змагання з футзалу пам’яті воїна-інтернаціоналіста Владислава Войцехівського. Це щорічний турнір покликаний виховувати здоровий дух та патріотизму у підростаючого покоління. Вшанувати пам’ять загиблого земляка-афанця та позмагатися за першість цього року зібралося сім команд з місцевих навчальних закладів.   
У підсумку фортуна цього року була на стороні команди з Волочиського промислово-аграрного ліцею.
Щороку захід проходить за підтримки народного депутат України «Сергія Лабазюка». Цей рік не став виключенням. Всі учасники змагань отримали від нардепа цінні подарунки.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Волочиську відбулися ще одні змагання з волейболу серед збірних територіальних громад району. Цього року позмагатися за кубок до районного центру приїхали п’ять команд-волейболістів. Фінальну крапку у змаганнях поставили 11 лютого. З року в рік незмінним партнером заходу є благодійний фонд «Ми поруч» народного депутата України Сергія Лабазюка.
«Приємно, що котрий рік поспіль змагання згуртовують таку велику кількість прихильників здорового способу життя. Це дуже добре, що попри свої щоденні справи – ви знайшли час та бажання приїхати і з користю провести тут час. Мені особисто дуже приємно сьогодні знаходитися серед вас у такій дружній та позитивній атмосфері. Нехай цей заряд енергії та адреналіну, що ви сьогодні отримали дає вам наснагу у всіх ваших справах», - привітав учасників під час нагородження Володимир Петрук, помічник народного депутата Сергія Лабазюка

Цього ж дня паралельно у Волочиську відбулося закриття Кубку міста з міні-футболу пам’яті Тараса Осадчука. У змаганнях мірялися силами 15 команд, кожна з яких отримала цінний подарунок від благодійного фонду «Ми поруч» народного депутата Сергія Лабазюка.