Вже цієї неділі відбудеться гала-концерт конкурсу «Яскраві діти України»

10/10/2018, Робота в окрузі

image

Хмельницький, Волочиськ,  Білогір’я, Ізяслав та інші райони Хмельниччини – журі та організатори  завітали у кожен куточок нашого краю. Впродовж вересня творча команда конкурсу збирала кращі голоси по всій області. Серед сотень талантів журі та організатори обрали 31-ого учасника. Фінал відбудеться 14 жовтня в театрі ім. Старицького о 14:00.
 «Дуже багато талановитих дітей  - і обрати з них кращих – дуже важко. У кожному регіоні ми бачили безліч учасників, які є потенційними зірками», - ділиться враженнями від районних відборів член журі Сергій Присяжний
На теренах Хмельниччини конкурс набирає популярності, бо ж цього року спробувати свої сили вирішили вдвічі більше дітей. Всього у відборах взяли участь майже півтисячі юних вокалістів. Для дітей такий конкурс – неоціненний досвід та можливість потрапити на міжнародний фестиваль в Італії.
Серед конкурсантів були й ті, хто цього року свої сили у конкурсу випробовує вдруге. Кажуть, аби перемогти, доклали ще більше зусиль та енергії.
 «Готувалися дуже ретельно, дуже багато праці було вкладено. Ми уже брали участь у минулорічному конкурсі. Сподіваємося, що цього року ми досягнемо ще більших висот», - розповідає викладач Волочиської дитячої школи мистецтв Лариса Коваленко.
Минулого року гала-концерт зібрав 30-ку фіналістів. Діти виступали на сцені з професійними музикантами, а оцінювали їх зіркове журі. Засновником Всеукраїнського конкурсу є Ярослав Москаленко. На Хмельниччині обласний відбір вдруге відбувається за повного фінансування народного депутата Сергія Лабазюка та його благодійного фонду «Ми поруч».
Цього року шоу буде не менш видовищним. Обласний фінал відбудеться 14 жовтня в театрі ім. Старицького о 14.00. На учасників конкурсу чекає безліч сюрпризів та подарунків. Журі визначить кращих у різних номінаціях. Переможець обласного етапу поїде на супер-шоу в Києві, де змагатиметься за право представляти Україну на Міжнародному фестивалі Сан-Ремо Джуніор в Італії.
Оцінюватимуть учасників народний депутат України, організатор конкурсу на Хмельниччині Сергій Лабазюк, народні артисти України Тарас Петриненко та Юрій Рибчинський, популярний музичний продюсер Руслан Квінта, відома українська співачка Віра Кекелія. Спеціальний гість гала-концерту – співачка TAYANNA.
 Запрошуємо всіх охочих долучитися до свята музики та талантів!