Вітання ветеранам

08/05/2020, Робота в окрузі

image

Помічники народного депутата України Сергія Лабазюка продовжують вітати учасників бойових дій Другої світової війни у Волочиському та Хмельницькому районах.
Всього на цій території проживає 25 ветеранів, які воювали на фронті. Традиційно напередодні двох важливих дат – Дня Перемоги і Дня пам’яті та примирення – помічники нардепа відвідують домівки військових та передають продуктові набори.

Сивочолі разом із родинами із радістю приймають гостей та розповідають свою життєву історію. У кожного з них війна залишила глибоку рану: хтось втратив здоров’я, хтось – побратима, а хтось – рідних та близьких людей.
За словами помічників нардепа, саме завдяки таким мужності та героїзму ветеранів сучасне покоління отримало шанс на життя.

«Ми розуміємо, що нашим життя маємо завдячувати саме їм. Сьогодні, коли в Україні триває війна, досвід та приклад ветеранів надихає наших військових», - зазначив помічник нардепа Олександр Попіль.
Також від благодійного фонду «Ми поруч» продуктові набори отримали постраждалі першої категорії від аварії на Чорнобильській АЕС.