Вітаємо зі святом

16/09/2019, Робота в окрузі

image

Личівка, Великі Жеребки та Попівці – днями у селах Волочиського району три населені пункти відзначили День народження.

Личівка у святковому марафоні були першими. Громада села – невелика, однак дуже дружня, розповідають місцеві мешканці, тож кожний захід тут перетворюється на сімейне свято. День села не стало винятком.
Всі жителі – від найменшого до найстаршого – у п’ятницю після довгого та напруженого робочого тижня зібралися у місцевому клубі, де для них місцеві артисти організували концерт. Готувалися довго та ретельно, адже глядач – свій, рідний.
Один за одним на сцену підіймалися колективи та сольні виконавці. Виступали і дорослі, і малеча, танцювальний номер змінювався на вокальний – і так до пізнього вечора.
Такі ж свята відбулися і наступного дня у Попівцях та Великих Жеребках. Села входять до однієї сільської ради, і хоч організували два окремі концерти, все ж тут було багато спільного – багато посмішок, талановитих артистів та вітань.

Серед гостей – помічники народного депутата. Як завжди, приїхали з подарунками та вітаннями: «Приємно бачити, що у наших селах не забувають про чудові українські традиції – відзначати свята усі разом. Так ви гуртуєтеся, отримуєте позитивні емоції та враження».