Віряни вшановують пам'ять святих Косми і Даміана

16/11/2020, Робота в окрузі

image

Пам’ять безсрібників і чудотворців Косми та Даміана Асійських і матері їхньої преподобної Феодотії традиційно відзначають 14 листопада. Косма і Даміан вшановуються як покровителі святості й непорушності християнського шлюбу, сімейного життя. До них Вони є покровителями й дітей. До них моляться на початку навчання, та й у будь який час, аби святі укріпили слабкі дитячі сили і допомагали їх правильному розвитку.
У цей день релігійні громади сіл Лозова та Ріпна Волочищини відзначали ще й Храмові свята. Спільною щирою молитвою вони  зверталися до Косми та Даміона, дякую чи за покровительство та прохаючи здоров’я, сил та достатку для кожного мешканця села.
Взяли участь у богослужінні і помічники народного депутата України Сергія Лабазюка. Традиційно вручили подарунки та привітали громаду зі святом.
«Ми дякуємо за теплий прийом, за те, що разом ми дбаємо про розвиток, про процвітання нашої малої Батьківщини, у тому числі духовне. Бо без віри, надії та любові до ближніх ми не маємо шансів на успіх», - зауважила під час вітального слова представниця нардепа Валентина Ряба.