Віолета Лабазюк: Фонд «Ми поруч» постійно допомагає медичним закладам

07/09/2020, Робота в окрузі

image

Хмельницька центральна районна лікарня, постійно відчуває підтримку  благодійного фонду Сергія Лабазюка "Ми поруч".  Нещодавно завдяки благодійникам у закладі провели ремонт кабінету ендоскопії та отримали у подарунок новий гастрофіброскоп.
«У Хмельницькій області є чимало політичних партій, благодійних фондів, які, як правило, демонструють свою роботу безпосередньо перед виборами. На відміну від них благодійний фонд «Ми поруч» постійно переймається потребами нашого закладу, до нього ми можемо звернутися в будь-який час за допомогою», - розповідає головний лікар Хмельницької районної лікарні Олександр Костюк.
Вкрай потребував заклад ремонту в кабінеті ендоскопії. Крім того, відслужив своє і старий ендоскоп. Керівник повідомив про цю проблему благодійному фонду «Ми поруч». Незадовго у кабінеті розпочався ремонт, а затим доставили і новий гастрофіброскоп вартістю 106 тисяч гривень.
«Апарат, який отримали, - зразок сучасних технологій, він досить ефективний в роботі, дуже виручає нас в діагностиці хворих», -  ділиться враженнями лікар Роман Середенко.
На відкриття оновленого відділення завітала і керівник благодійного фонду «Ми поруч» Віолета Лабазюк. У своєму виступі вона запевнила, що й надалі фонд надаватиме допомогу лікарні та подарувала сертифікат на 25 тисяч гривень, а також вручила Грамоти Верховної Ради України кращим працівникам районної лікарні та Центру ПМСД. 

«Завдяки сприянню народного депутата, лідера партії "ЗА МАЙБУТНЄ" ХМЕЛЬНИЧЧИНА Сергія Лабазюка, його колег вдається забезпечувати ритмічне надходження державних субвенцій для медичної та інших галузей, - наголосила Віолета Лабазюк. -  Фонд "Ми поруч" долучається до матеріального забезпечення бюджетних закладів,  проводить капітальні ремонти відділень, закуповує необхідне обладнання, апаратуру.  Ми працюємо задля розвитку області, задля майбутнього  Хмельниччини", - наголосила Віолета Лабазюк.