Вихідними Сергій Лабазюк провів ряд зустрічей з громадами 188 округу

28/06/2016, Робота в окрузі

image

Субота у Волочиському районі, а неділя у Хмельницькому. Вихідними Сергій Лабазюк продовжив об’їзд населених пунктів свого оркугу.
Трительники, Дзеленці, Копистин, Пархомівці та Олешин – саме у цих селах, 25 та 26 червня парламентар поспілкувався із людьми.

В рамках свого звіту, як народного обранця, обговорити ряд наболілих питань для населення. Одним із таких є тарифи. Люди кажуть не розуміють, як платитимуть за комунальні послуги, котрі заганяють їх в глухий кут.

«Наша група «Воля народу» не одноразово піднімала цю тему, як на погоджувальній раді, так і на засідання Верховної ради. Ми наполягали і далі продовжуватимемо наполягати на підвищенні заробітних плат для населення, адже якщо ми говоримо про тарифи європейського рівня, то і пенсій та зарплати мають йому відповідати.  Якщо ж уряд та перші особи держави не очуть сьогодні свій народ, но незабаром на державу чекатиме колапс – люди просто перестануть сплачувати комунальні послуги, і звичайно, що звинувачувати їх не можна, адже звідки, такі кошти взяти» - зазначив Сергій Лабазюк.

Окрім того обговорили і  новий Уряд, склад Верховної ради. Не оминули теми війни, котра продовжується на сході держави.

Близько двох годин кожна. Саме стільки потрібно було часу, аби обговорити і проблеми і нові ініціативи.
«Наше населення свідоме того, що відбувається в нашій державі. Мені приємно, що такі зустрічі пройшли результативно. У підсумку, від свого керівного органу – а це якраз таки люди,  маю не лише завдання, а й пропозиції, щодо нових ініціатив, які відстоюватиму у комітетах та на засіданнях Верховної ради»- підсумував парламентар.