Відділення радіології обласного онкологічного диспансеру із новою технікою

10/04/2018, Робота в окрузі

image

Якісна медицина – запорука успішного розвитку країни. Народний депутат Сергій Лабазюк піклується про комфортні умови лікування мешканців Хмельниччини, тому веде постійний діалог із представниками обласних медичних установ, аби бути в курсі проблемних питань та сприяти їх вирішенню. Конкретні результати, а не просто балачки, приносить такий формат співпраці.
Так, за сприяння народного депутата Сергія Лабазюка було придбана нова побутова техніка для пацієнтів відділення радіології Хмельницького обласного онкологічного диспансеру. Холодильник та мікрохвильовку сьогодні у закладі презентував помічник нардепа Сергій Ковальчук.

«В середньому щоденно у нашому відділенні лікуються близько 40 пацієнтів. Хворі постійно нарікали, що нікуди складати продукти, адже на всіх у нас був лише один старенький холодильник. Із проханням допомогти ми звернулися в громадську приймальню народного депутат Сергія Лабазюка і відповідь не змусила довго на себе чекати. Ми дуже вдячні за допомогу, що відтепер наші пацієнти зможуть користуватися сучасною побутовою технікою», - зауважила завідуюча відділенням радіології Галина Галка.

Нагадаємо минулого року у радіологічному відділенні народний депутат України Сергій Лабазюк профінансував кухонне обладнання для їдальні та облаштування посту медичної сестри.