Відбувся щорічний фестиваль колядок та щедрівок

21/01/2019, Робота в окрузі

image

Водохреща – свято, що завершує різдвяний цикл. У цей день віряни йдуть до церкви, аби освятити воду, яка після молитви набуває цілющих властивостей. Інші – пірнають у крижану ополонку, аби набратися сил та очистити душу і тіло.
У Волочиську напередодні великого релігійного свята влаштували фестиваль колядок та щедрівок. Дійство вже стало традиційним для краю, адже цього річ його організовують вже вчетверте.
У 2019 році на одній сцені зібралися 30 колективів з усієї об’єднаної громади. Завітали і артисти  із сусідньої ОТГ – Війтовецької. Співаки виконували традиційні колядки та щедрівки.
Розпочався фестиваль спільним виконанням колядки, а продовжився біля головної ялинки та шопки на площа. Там  відбувся парад різдвяних зірок, серед яких журі обрали – три найкращих. Перше місце присудили творчому колективу «Черемшина» Волочиського міського клубу у Волочиську-1; Щедрівник. Друге місце отримали щедрівники з Волочиського будинку дитячої та юнацької творчості, а творчий колектив Ожиговецького будинку культури посів третю сходинку. Усі призери отримали подарунки від благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч».
Після цього усе дійство перемістилося до ЦКД «Гармонія». На сцені кожен колектив намагався вразити глядача вокалом, костюмами тощо.