Вернісаж талантів

07/03/2019, Робота в окрузі

image

Танці, вірші та пісні – днями учні ЗОШ №5 вражали талантами на сцені ЦКД «Гармонія». Там відбувся фінал конкурсу «Вернісаж талантів». Напередодні провели відбіркові тури в межах школи, переможці яких виступили на великій сцені.
Участь у конкурсі брали школярі різної вікової категорії. Вони танцювали, співали та декламували вірші. «Вернісаж талантів» організовують щорічно. У такий спосіб, розповідають вчителі, дають можливість дітям продемонструвати свої вміння та здібності. А ще це хороша нагода виховати у молодого покоління здорову конкуренцію: коли діти змагаються між собою, у них є додатковий стимул працювати над собою.
З кожним роком відкривають все більше і більше талантів. Ті діти, які беруть участь у конкурсі не вперше, щороку показують все вищий рівень підготовки.
Аби відзначити дітей та заохотити їх до підкорення нових вершин, усіх учасників фестивалю нагородили призами від народного депутата Сергія Лабазюка. З вітальним словом виступив депутат ПП «Поруч» Віталій Габак.
"Ви - на наше майбутнє. На вас ми покладаємо великі надії і все, що ми робимо, - це, насамперед, для вас. Ви великі молодці, бо виступати у такому юному віці на великій сцені - це дуже сміливий крок".
Робота з молоддю та підростаючим поколінням – пріоритет у діяльності парламентаря та нашої команди. І саме від дорослих залежить, які умови для розвитку вони будуть мати.