Великодні традиції: благодійний фонд "Ми поруч" продовжує дарувати святковий настрій

29/04/2021, Робота в окрузі

image

Великдень – одне з найсвітліших та величних християнських свят. Це символ вічного життя, перемоги добра над злом та віри у краще майбутнє. Проте сьогодні є багато тих, хто в силу життєвих обставин зустрічають старість у самоті та потребують опіки.

Традиційно перед великодніми святами помічники народного депутата України Сергія Лабазюка за підтримки благодійного фонду "Ми поруч" розвозять святкові паски по округах.


Так, напередодні свята, яке українці відзначатимуть вже цієї неділі, вони відвідали 26 спецзакладів, 20 будинків-інтернатів для людей похилого віку та інвалідів, 6 психоневрологічних інтернатів. Всі ці заклади розташовані на територіях Кушнирівки, Лонки, Базалії, Білогір'я, Ліщан та Старого Кривина. Загалом підопічним та працівникам інтернатів було вручено 2860 смачних кулічів. 
"Ми не забуваємо наші традиційні акції і напередодні великих християнських свят. Із року в рік ми приходимо сюди, аби вручити паски для підопічних інтернатів. Це в першу чергу засвідчення нашої поваги до людей старшого покоління, які в силу життєвим обтсавникам залишилися без підтримки рідних людей", - говорять представники фонду "Ми поруч".