Учням Соломнянської школи – комфортні умови навчання

31/01/2018, Робота в окрузі

image

Відтепер вихованці Соломнянської ЗОШ, що у Волочиському районі, навчатимуться у комфортних умовах. У закладі всі старі вікна замінили на сучасні металопластикові: із надійним каркасом та якісними склопакетами.
«Відколи у школі з’явилися обновки стало набагато тепліше та немає протягів. Ми можемо ходити на навчання в зручному одязі, а не сидіти на уроках у верхньому вбранні, як це було раніше», - розповідають учні Соломнянської ЗОШ.

Окрім віконних склопакетів у закладі замінили вхідні двері, а паралельно нині ще тривають ремонтні роботи на сходових клітинах.

За словами директора школи, нові вікна та двері створюють не лише комфортні температурні умови для учнів, працівників, а й допомагають економити на опаленні. «У осінньо-зимовий період ми суттєво зменшили використання енергоресурсів, адже нові вікна та двері забезпечують у закладі теплозбереження», - додає директор школи Андрій Птащук. 

Всього у школі встановили та продовжують замінювати близько ста одиниць разом віконних та дверних блоків. Позитивні зміни у стінах Соломнянської ЗОШ відбуваються за рахунок коштів із державних субвенцій, які впродовж минулого року надходили із держбюджету завдяки народному депутату України Сергію Лабазюку. Всього впродовж 2017 року нардеп домігся виділити понад один мільйон гривень на ремонт школи у селі Соломна, Волочиського району.