У Волочиському районі взялися налагоджувати співпрацю бізнесу та влади

10/07/2018, Робота в окрузі

image

За ініціативи голови Волочиської районної адміністрації Володимира Сергійчука на народного депутата України Сергія Лабазюка у Волочиському районі відбулася робоча зустріч представників влади та бізнесу.

Головна мета заходу – налагодити тісну співпрацю обох сторін задля покращення соціально-економічного розвитку краю. Насамперед присутні заслухали інформацію про нинішній стан економіки району та бюджетоутворюючі процеси, зокрема у розрізі кожної ОТГ.  

Ініціатор заходу Сергій Лабазюк запевнив, що на його думку економічний  потенціал краю нині використовується не більше ніж на 30%. Ресурсів для залучення додаткових фінансових надходжень до району більше ніж достатньо. Потрібно проявити активність і почати ними користуватися вже сьогодні, наголосив нардеп.

 «Сьогодні ми повинні відходити від позиції «моя хата скраю». Щоб змінити країну – ми повинні почати зміни в себе кожен на місцях. І участь у цьому бізнесу – далеко не остання. Адже, ви головні платники податків, ви «граєте головну скрипку» у процесі наповнення місцевих бюджетів, тому саме ви в праві брати участь у їх розподіленні. Важливо, аби ми працювали злагодженою командою, бо головна мета – сильний, процвітаючий Волочиський край. І нашим головним орієнтиром мають бути потреби та інтереси мешканців».
 Сергій Лабазюк закликав усіх напрацювати формулу співпраці, яка сприятиме захисту прав та інтересів обох сторін та буде приносити позитивні результати на благо Волочищини.