У Волочиському районі визначили найсильнішу жіночу волейбольну команду

11/03/2019, Робота в окрузі

image

Змагання на кубок Волочиського району з волейболу серед жіночих команд відбулися 6 березня. Дату обрали символічну, адже спортивний захід приурочили Міжнародному жіночому дню. Майданчиком для волейбольного поєдинку став спортивно-оздоровчий комплекс «Дружба» Волочиського машинобудівного заводу ПАТ «Мотор Січ».
У чемпіонаті взяли участь сім команд: Волочиського НВК, Волочиської ЗОШ №1, Волочиської ЗОШ №  5, сіл Поляни, Бальківці, Соломна та Тарноруда. Поєдинки між дівочими командами були запеклими та напруженими. Усі спортсмени показали високий рівень. Учасниці зізнаються, до змагань готувалися ретельно, адже кожна команда прийшла за перемогою. Омріяний кубок для них став би найкращим подарунком на 8 березня.
У результаті напруженої гри перемогу отримала команда села Тарноруда. Друге місце посіли дівчата Волочиської ЗОШ №5, а третя позиція у турнірній таблиці дісталася Полянській команді. Призерам змагань вручили медалі та грамоти від організаторів, а це Волочиська райдержадміністрація та районна рада.
Народний депутат України Сергій Лабазюк також підтримав проведення турніру. Юні волейболістки отримали від парламентаря квіти та солодкі подарунки.

«Ви – приклад того, як може в одній людині поєднуватися і краса, і фізична сила. Ми бажаємо вам успіху – і в спорті, і в житті», - звернулася до учасниць змагань помічник нардепа Валентина Ряба.
Загалом, підтримка молоді та заохочення до здорового способу життя - один із напрямків роботи народного депутата та його команди.