У Волочиському районі у двох школах відзначили Дні народження

19/10/2018, Робота в окрузі

image

Богданівецький НВК, що у Волочиському районі, вперше відкрив двері для дітей та вчителів у 1968 році. Тоді поріг нової будівлі загальноосвітньої школи переступило 190 учнів. З того часу минуло 50 років, тож сьогодні у школі  святкують ювілей. Привітати рідний заклад із Днем народження приїхали випускники.
 «Це надзвичайно важлива подія, бо сьогодні ми маємо можливість повернутися в дитинство та ще раз згадати рідні стіни, в яких ми вчилися, пригадати однокласників та подякувати вчителям», - розповідає випускниця 1978 року Марія Квятківська.
Наразі в закладі навчаються 60 дітей. Попри відбиток, який залишила демографічна ситуація, заклад має чим пишатися, зазначає директор Богданівецького НВК Надія Задорожна:
 «Зі стін школи випущено 21 учня, які за високі досягнення в навчанні нагородженні золотими та срібними медалями, 19 учнів отримали свідоцтво особливого зразка. Наші учні були кращими на районних та обласних олімпіадах, конкурсах та змаганнях. Наша школа за підсумками року неодноразово входила в десятку кращих в районі».
Пишаються у закладі не лише учнями та випускниками, а й вчителями, серед яких є й ті, хто все життя присвятив Богданівецькому НВК.
Ювілей школи – важливе свято для тих, хто не з чужих слів знає, як розвивався заклад, зазначають у благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч». За їх сумлінну працю на освітянській ниві помічники Сергія Лабазюка вручили подяки та подарунки.  

Піснями та танцями святкували День народження школи і в селі Писарівка Волочиського району. Цьогоріч у закладі відзначають 100-річний ювілей. На урочистості завітали педагоги, учні та випускники.
Долучилися до заходу і помічники Сергія Лабазюка.  Для того, аби поповнити матеріально-технічну базу закладу, подарували сучасний телевізор.
Останніми роками Писарівка активно розвивається. Про це свідчить і той факт, що цього року у селі відкрили нове приміщення дитячого садочку. Фінансували реконструкцію будівлі з різних джерел. Зокрема за сприяння Сергія Лабазюка на відновлення приміщення спрямували 663 тисячі державних субвенцій.