У Волочиському НВК відкрили оновлену танцювальну залу

05/10/2020, Робота в окрузі

image

Новий навчальний рік – з оновленою матеріально-технічною базою - у Волочиському НВК відкрили сучасну хореографічну студію.  Оновлене приміщення – це один із пунктів програми розвитку закладу, яку розробили два роки тому.  На її його реконструкцію виділили 420 тисяч гривень із місцевого бюджету.
Стрічку урочисто перерізали напередодні Дня працівника освіти.  За словами директора Володимира Ревуцького, про відремонтовану танцювальну студію мріяли давно і колектив, і учні.
«Ми склали стратегію: що можна зробити, аби дітям було комфортно. Ми запланували, що реконструюємо басейн, студію хореографії, навчальні кабінети і тренажерний зал», - розповів директор школи Володимир Ревуцький.
Першим відкрили сучасний басейн, наступною стала хореографічна зала.
«Ми намагаємося створити належні умови , комфортні занять  танцями, аби ви брали участь у змаганнях, примножували здобутки. Ми гордимося нашою молоддю, нашими дітками, це наше майбутнє», - зазначив під час відкриття Костянтин Черниченко.    
Костянтин Черниченко   Волочиський міський голова
На відкриття зали також завітала голова благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» Віолета Лабазюк. Вона зауважила, що Волочиський навчально-вихований комплекс останніми роками суттєво поліпшив матеріально-технічну базу: «Приємно спостерігати сьогодні за тим, наскільки викладачі, освітяни вболівають за своїх дітей, своїх вихованців. Я думаю, що попереду у них – лише хороші результати».  
Студію обладнали хореографічними станками, дзеркалами, сучасним звуковим обладнанням.  Загалом танцями у навчально-виховному комплексі займаються учні початкової школи. Згідно з освітньою  програмою діти  мають урок хореографії. Окрім того, діють і кілька гуртків. 
«Насамперед, діти стають більш дисциплінованими, в них є відповідальність перед школою, перед директором, перед батьками, бо вони захищають честь закладу», - зауважує Юлія Ковтун, хореографиня Волочиського НВК
Нова танцювальна зала неабияк сподобалась і дітям. В свою чергу, вони обіцяють тішити педагогів новими здобутками та досягати неабияких  висот.