У Війтівцях – нова амбулаторія

18/03/2020, Робота в окрузі

image

Нову амбулаторію загальної практики та сімейної медицини дням відкрили у Війтовецькій об’єднаній територіальній громаді. Відтепер місцеві мешканці будуть отримувати більш якісне медичне обслуговування та матимуть доступ до більшої кількості медичних послуг.

На зведення нового приміщення спрямували понад 8 мільйонів гривень. З обласного бюджету надійшло 7 мільйонів 380 тисяч гривень, ще 738 тисяч виділили з місцевої казни.
Споруда – нова, сучасна та простора. Її обладнали сучасною медичною технікою, комп’ютерами, меблями та встановили модерну систему опалювання. Крім того, тут функціонуватиме денний стаціонар.

Долучився до відкриття та, зокрема, облаштування амбулаторії народний депутат України Сергій Лабазюк. Під час перерізання стрічки його помічники вручили аналізатор сечі.
«Якісні та доступні медичні послуги надзвичайно важливі. Особливо, ми це відчули з поширенням коронавірусу, коли вчасне діагност осування – запорука здоров’я пацієнта», зазначив помічник народного депутата Юрій Пендрак.