У школах розпочався навчальний рік

02/09/2019, Робота в окрузі

image

Вже у понеділок, 2 вересня, офіційно розпочався новий навчальний рік у школах. За традицією перший дзвінок зібрав на шкільному подвір освітян, учнів та батьків. Помічники народного депутата Сергія Лабазюка привітали колективи місцевих шкіл Волочиська солодкими подарунками та побажали успіхів у новому навчальному році.

Не обійшлося без подарунків і у Хмельницькому районі. Таким для учнів та педагогів Олешинської ЗОШ став оновлений харчоблок. За словами голови тергромади Віталія Осядлого, приміщення давно потребувало капітального ремонту. Тож за його реконструкцію взялися всією громадою, адже фінансувався ремонт з місцевого бюджету та за кошти від меценатів. Кухонне обладнання придбали за рахунок державних субвенцій, які надійшли за сприяння Сергія Лабазюка. А до ремонтних робіт долучалися батьки.
«Це приміщення збудоване ще у ХІХ столітті. За рік-два будівля могла зруйнуватися. Спершу думали про те, щоб звести новий харчоблок. Але після консультацій із спеціалістами вирішили капітально ремонтувати наявну будівлю»,   - зазначив голова Олешинської ОТГ.  
Крім того, заклад цього року отримав новий статут. Відтак, Олешинська загальноосвітня школа тепер стала гімназією. За словами директора Анжела Кононюк, такі зміни несуть за собою нові критерії та вимоги до навчального процесу та зміцнення матеріально-технічної бази.
Цьогоріч тут набрали 17 першокласників і це найкращий показник по громаді. До того ж, зазначає директор, що у порівнянні з минулим роком, збільшилася і загальна кількість учнів.
Також помічники парламентаря стали гостями на святі у школах сіл Захарівці, Малиничі та Мар’янівка. До слова, останній нещодавно утеплили. На його оновлення надійшли виділені народним депутатом субвенції у розмірі 500 тисяч гривень та кошти з місцевого бюджету.


Новий навчальний рік розпочався і в дитячих садочках. Малеча теж після канікул з новими силами після літніх канікул повернулася до навчальних закладів. Аби діти мали всі умови для розвитку, потрібно постійно оновлювати матеріально-технічну базу. Тож грошовим сертифікатом помічник нардепа привітав колектив та вихованців Райковецького ДНЗ.